O nas

Image module

Poznaj naszą firmę !

WC Radość to wschodząca firma, która systematycznie buduje swoją markę oraz pozycję na rynku. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom, oferowany przez nas wynajem oraz serwis toalet przenośnych zdobywa rosnące uznanie w Warszawie oraz pobliskich miejscowościach. Zależy nam na tym, aby zaoferować klientom wysoki poziom usług, wobec czego wypożyczane przez nas rozwiązania charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem oraz łatwością przy utrzymywaniu ich w czystości. Obsługiwane przez nas mobilne toalety to nie tylko produkty, które wynajmujemy, ale również te należące do klienta. Staramy się, aby wykonywane przez nas usługi były kompleksowe, a zleceniodawcy byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Toalety przenośne, które dostarczy WC Radość będą znakomitą odpowiedzią na potrzeby organizowanego przez Ciebie wydarzenia!

Wynajem toalet przenośnych
W naszej pracy liczą się trzy rzeczy – jakość, dokładność oraz staranność świadczonych usług. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego każda toaleta przenośna dostępna w naszej ofercie to starannie przygotowany produkt, który zapewni maksymalny komfort oraz wygodę użytkowania. Wykonane z wytrzymałych materiałów oraz niezwykle pojemne, są one nieodzownym elementem każdego wydarzenia organizowanego na świeżym powietrzu. Oferowany przez nas wynajem toalet przenośnych pomoże w stworzeniu profesjonalnego zaplecza sanitarnego.
Serwis toalet przenośnych
Nasi pracownicy posiadają kilkuletnie doświadczenie w branży, ale nasza firma dopiero rozpoczyna działalność. Poza wynajmem, zajmujemy się także kompleksowym serwisem toalet przenośnych w Warszawie oraz okolicach. Zadbamy o to, aby zbiorniki zostały opróżnione oraz umyte, a następnie uzupełnione środkiem bakteriobójczym. Nasi pracownicy dokładnie wyszorują i zdezynfekują wnętrze kabiny oraz uzupełnią papier, tak aby wszystkie mobilne toalety były gotowe do dalszego użytkowania. Serwisujemy zarówno nasze ubikacje, jak i te znajdujące się w posiadaniu klienta.
Image module

Usługi

Wynajem toalet przenośnych

Systematyczne serwisowanie

Dezynfekcja, czyszczenie

Obsługa toalet klientów

Image module

Mobilne toalety

Toalety przenośne na wynajem, które oferuje nasza firma to znakomicie wykonane produkty, które są nieodzownym elementem każdego wydarzenia organizowanego w terenie oraz placu budowy. Zapewniają one zaplecze sanitarne, które jest niezwykle proste w obsłudze, a które dodatkowo możemy objąć regularnym serwisem.

Image module

Dane Kontaktowe

Asnyka 10

05-220 Zielonka

Tel: 735 226 904

E-mail: wcradosc@gmail.com

Masz pytanie?

Pisz śmiało!

E-mail: wcradosc@gmail.com

Telefon: 735 226 904