Serwis toalet przenośnych – Warszawa

Image module

Nasze usługi

Firma WC Radość oferuje kompleksowy serwis i wynajem toalet przenośnych w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. Oprócz produktów, które wynajmujemy, obsługujemy także te należące do naszego klienta. W zależności od sytuacji oraz przeznaczenia mobilnej toalety, możemy wykonywać naszą usługę raz na cztery, dwa lub jeden tydzień. W przypadku, gdy klient oczekuje częstszego czyszczenia, oferujemy również indywidualnie ustalane wizyty. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, wobec czego zadbają o to, aby serwis toalet przenośnych został przeprowadzony w pełni profesjonalnie, z użyciem wszystkich zalecanych środków bakteriobójczych i dezynfekujących. Dzięki temu, Ty możesz mieć pewność, że organizowany przez Ciebie event czy plac budowy za który odpowiadasz, będzie miał przystosowane oraz zadbane zaplecze sanitarne.

Zakres wykonywanych działań
Nasz serwis toalet przenośnych z Warszawy to usługa wykonywana z wielką starannością oraz dokładnością, aby zapewnić naszym klientom jak największy komfort. Przy użyciu wozu asenizacyjnego opróżniamy zbiornik ubikacji z zawartości, a następnie dokładnie go myjemy i dezynfekujemy. Aby toaleta przenośna mogła dalej służyć użytkownikom, płyn neutralizująco-zapachowy musi być ponownie wprowadzony do pojemnika. Następnie, nasi pracownicy skrupulatnie czyszczą oraz dezynfekują całą kabinę oraz uzupełniają papier toaletowy.
Serwis toalet VIP
Klienci, którzy zdecydowali się na wynajem naszych toalet przenośnych VIP otrzymują produkt dodatkowo wyposażony w umywalkę z pompką nożną. W takiej sytuacji, serwis jest dodatkowo poszerzony o uzupełnienie zbiornika z czystą wodą do mycia dłoni. Wszystkie nasze usługi obejmują również drobne prace naprawcze w przypadku jakichkolwiek awarii oraz wymianę uszkodzonych części. Nasze toalety przenośne na wynajem oraz ich dogłębna i drobiazgowa obsługa na terenie Warszawy przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie rzetelność oraz profesjonalizm.

Masz pytanie? Pisz śmiało!

E-mail: wcradosc@gmail.com

Telefon: 735 226 904