Toalety mobilne

Toalety przenośne – Warszawa

Naszą główną usługę stanowi wynajem toalet przenośnych. Warszawa to najczęstsze miejsce, w którym działamy, lecz nie stanowi dla nas problemu również dojazd do miejscowości w okolicach stolicy. Z pewnością ułatwi to Państwu zorganizowanie wydarzenia z dużą liczbą uczestników, którym należy zapewnić dostęp do toalety. Warto zagwarantować im jak najlepsze warunki, aby byli oni zadowoleni z udziału w evencie i nie narzekali na warunki sanitarne.
Toaleta przenośna, jak sama nazwa wskazuje, zapewnia dużą mobilność, więc można ją bez trudu transportować w różne miejsca, zależnie od bieżących zapotrzebowań. Jest ona odpowiednio wentylowana, aby wyczuwalność przykrych zapachów była możliwie jak najniższa. Dzięki temu, że jej zbiornik ma pojemność aż 300 litrów, może z niej korzystać wiele osób.

Specyfikacja

Wymiary toalety.
Wysokość:2310 mm
Szerokość:1118 mm
Głębokość:1219 mm
Ciężar:73,5 kg
Pojemność standardowego zbiornika:265 L
Powierzchnia podłogi:1041mm x 533mm
Wysokość siedziska:460mm

Otwór drzwiowy:1937mm x 619mm
toaleta VIP wyposażona jest w umywalkę

Slimmate

Nasze toalety przenośne VIP, które także wypożyczamy w Warszawie i okolicach, posiadają dodatkowo kompaktową umywalkę wewnętrzną. Dzięki temu, że została ona wzbogacona o wachlarzową dyszę natryskową, zapewnia wysoką oszczędność wody. W ten sposób, możemy uzyskać pewność, że jedno napełnienie pozwoli wielu osobom umyć ręce. Pedał do obsługi umywalki został komfortowo umiejscowiony i pozwala regulować ilość wody przy pomocy odpowiedniej liczby naciśnięć.

  • Klienci mogą bez trudu umyć ręce w czystej wodzie, zachowując higienę.
  • Dzięki wąskiemu kształtowi, umywalka nie utrudnia korzystania z mobilnej toalety i oszczędza przestrzeń.

Wyposażenie

Każda mobilna toaleta wyposażona jest w:

  • system wentylacyjny
  • podłogę zapobiegającą poślizgnięciu się
  • wewnętrzny zamek
  • miejsce na dwie rolki papieru
  • pisuar
  • znacznik zajęte/wolne
  • bezodpływowy zbiornik (300 litrów pojemności)
  • w przypadku toalety VIP – umywalkę do mycia dłoni
Image module

Wynajem

Nasze toalety na wynajem zostaną do Państwa dostarczone w dowolne miejsce na terenie Warszawy lub pobliskich miejscowości o dogodnej porze, która zostanie wcześniej wspólnie z klientem ustalona. Wewnątrz kabin mieści się zarówno siedzisko, jak i pisuar oraz opcjonalnie umywalka. Zbiornik jest na tyle pojemny, że z naszej toalety przenośnej może skorzystać wiele osób.

Image module

Serwis

Nasza oferta obejmuje także serwis toalet przenośnych, dzięki czemu mogą Państwo bez tracenia czasu i energii zapewnić sobie czystość w tych urządzeniach sanitarnych. Dokonamy nie tylko opróżnienia pojemnika i mycia, ale również starannej dezynfekcji całego wnętrza kabiny, aby uwolnić ją od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia.

Image module

Dane Kontaktowe

Siedziba naszej firmy mieści się w Zielonce przy ulicy Asnyka 10, lecz najczęściej pracujemy w Warszawie. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod numerem 735 226 904 lub mailowego pod adresem: wcradosc@gmail.com. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty, w godzinach od 6:00 do 18:00.

Masz pytanie?

Pisz śmiało!

E-mail: wcradosc@gmail.com

Telefon: 735 226 904