Wynajem toalet przenośnych – Warszawa

Toalety przenośne – wynajem

Oferujemy Państwu wysokiej jakości toalety przenośne na wynajem. Warszawa i okolice stanowią nasz główny obszar działania, gdzie bez problemu dojeżdżamy do klientów i dowozimy im wybraną liczbę kabin. Wypożyczane przez nas produkty są niezastąpione na wydarzeniach masowych, takich jak festiwale, zawody sportowe, koncerty czy widowiska. Organizator musi bowiem zapewnić uczestnikom możliwość załatwienia potrzeb fizjologicznych, a nie zawsze dostępna jest na miejscu odpowiednia infrastruktura. Realizując wynajem toalet przenośnych w Warszawie i jej pobliżu, zawsze dbamy o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Dostarczamy więc nieskazitelnie czyste kabiny, które zostały uprzednio poddane dezynfekcji. W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

toaleta przenośna

Toaleta WC
logo

Nasze toalety

Każda nasza toaleta przenośna ma antypoślizgową podłogę, aby można było bezpiecznie z niej korzystać. Ponadto, posiada zamek wewnętrzny oraz wskaźnik wolne/zajęte, co zapewnia użytkownikowi prywatność. Dzięki podajnikom na dwie rolki, można udostępnić więcej papieru toaletowego naraz, a system wentylacji pozwala redukować nieprzyjemne zapachy.

logo

Toaleta VIP

Poza wariantami standardowymi, oferujemy Państwu także mobilne toalety VIP. Tak jak wszystkie wynajmowane przez nas kabiny, posiadają one wentylowane zbiorniki bezodpływowe, które mogą pomieścić nawet 300 litrów. Dodatkowo zostały one wzbogacone o umywalkę, która umożliwia korzystającej osobie umycie rąk w czystej wodzie.

logo

Serwisowanie

Poza wypożyczaniem, prowadzimy też serwis toalet przenośnych w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Możemy obsługiwać nie tylko własne kabiny, ale również te, które należą do klienta. Usuwamy wtedy wszelkie nieczystości, dokonujemy umycia i dezynfekcji, a także zakładamy nowy papier toaletowy. Na koniec, zalewamy toaletę neutralizująco-zapachowym płynem.